Altei
ALTEI spol. s r.o., U háje 29, 147 00 Praha 4 Czech Republic
tel: (+420) 222 721 501, fax: (+420) 222 728 335, e-mail: info@altei.cz,

  NOVINKY | PRODEJNÍ AKCE | O NÁS | SLUŽBY | SLOVNÍČEK | KONTAKT | NAPIŠTE | ZOBRAZOVAT ARCHIV
  DIGITÁLNÍ KINO | APOGEE CZ |


Výrobci
Kategorie


ABIS
Bowers & Wilkins
Classé
Denon
MG
Nuvo
Oehlbach
OPPO
Pawel Acoustics
Pro-Ject
Reference Recordings
Rotel
Sony
Stax
Unisound
ViV Laboratory
Yamaha
ZYX
Dr. Feickert Analogue
AEQ
Altei
Antex Electronics
Apogee
APT
Calibre
Conducfil
Denon Professional
DHD
Ecler
Funk
Harkness
JoeCo
JVC Professional
Lifeview
M-Audio
Manley Labs
ME-Geithain
Minnetonka
PrismSound
RealD
RTW
Sonodyne
Sony Professional
SQN
Tascam
TCube
Trilogy
USL
WEISS
WEISS
Daniel Weiss nastoupil do společnosti Willi Studer AG ve Švýcarsku jako elektro inženýr v roce 1979. Ve vývojovém centru Studeru působil po dobu pěti let. Jeho úkolem byl návrh AD a DA převodníků a převodníků vzorkovacích kmitočtů pro digitální zvukový záznam.
 
V roce 1985 pak založil vlastní společnost Weiss Engineering Ltd.. Od samého počátku se firma soustředila na návrh a výrobu digitálních zvukových zařízení pro masteringová studia. Masteringové studio je místem, kde záznam získá poslední úpravy pro dosažení optimální umělecké, hudební a zvukové kvality. Modulární systém Series 102 byl první vyráběnou produktovou řadou a prodával se po celém světě pod německou značkou Harmonia Mundi Acustica. I dnes, téměř po 30 letech, je tento systém v některých aplikacích stále ještě aktuální (24 bit / 96 kHz).
 
Jednou z největších sestav řady 102 byl systém vytvořený pro Sony Music v New Yorku v podobě digitálního mixážního pultu IBIS. Společností Sony byl využíván k mixáži nahrávek vážné hudby.
 
Na počátku devadesátých let byla uvedena produktová řada Weiss Gambit. Skládá se ze samostatných jednotek, jako je ekvalizér, dynamický procesor, De-Noiser/De-Clicker, AD převodník, DA převodník, převodník vzorkovací frekvence a dalších. Řada Gambit posunula ergonomii a zvukovou kvalitu na novou úroveň. Interní 40 bitový procesing s plovoucí řádovou čárkou a vzorkovací frekvencí až 96 kHz jsou jeho základem. Společnost Weiss Engineering je uznávána jako špičkový dodavatel řešení pro zpracování signálu při masteringu. Velmi pravděpodobně byla řada CD z vaší sbírky masterována právě pomocí zařízení Weiss....
 
V roce 2000 pak Weiss vstoupil do světa High-End zařízení s novou produktovou řadou. S využitím zkušeností a znalostí z konstrukce vysoce kvalitního audio vybavení pro nejnáročnější klientelu, tedy masteringové inženýry, bylo logickým krokem navrhnout zařízení pro náročné audiofily.
 
DA převodník MEDEA a CD transport JASON byla prvními zařízeními této řady. Později byl doplněn Firewire DA převodník DAC202 a Firewire rozhraní INT202 a INT203. Nejnovějším produktem je pak síťový přehrávač MAN301, který definuje postoj k nejmodernějším trendům v oblasti hardwaové a softwarové technologie pro audiofilské přehrávání zvuku.
Přiložené obrázky: WEISS
> HiFi & HighEnd Audio - Video  
>>
PSU101
Máte problém s napájecím zdrojem? Šum, brum a další nectnosti audio zařízení začínají p...
> Příslušenství pro digitální audio  
>>
PSU101
Máte problém s napájecím zdrojem? Šum, brum a další nectnosti audio zařízení začínají p...
   

 
WEISS
Novinky tohoto výrobce:
HiFi & HighEnd Audio - Video
  PSU101
Příslušenství pro digitální audio
  PSU101