Altei
ALTEI spol. s r.o., U háje 29, 147 00 Praha 4 Czech Republic
tel: (+420) 222 721 501, fax: (+420) 222 728 335, e-mail: info@altei.cz,

  NOVINKY | PRODEJNÍ AKCE | O NÁS | SLUŽBY | SLOVNÍČEK | KONTAKT | NAPIŠTE | ZOBRAZOVAT ARCHIV
  DIGITÁLNÍ KINO | APOGEE CZ |


Výrobci
Kategorie


ABIS
Bowers & Wilkins
Classé
Denon
MG
Nuvo
Oehlbach
OPPO
Pawel Acoustics
Pro-Ject
Reference Recordings
Rotel
Sony
Stax
Unisound
ViV Laboratory
Yamaha
ZYX
Dr. Feickert Analogue
AEQ
Altei
Antex Electronics
Apogee
APT
Calibre
Conducfil
Denon Professional
DHD
Ecler
Funk
Harkness
JoeCo
JVC Professional
Lifeview
M-Audio
Manley Labs
ME-Geithain
Minnetonka
PrismSound
RealD
RTW
Sonodyne
Sony Professional
SQN
Tascam
TCube
Trilogy
USL
WEISS
Sony Professional / Profesionální zvuková technika / PCM-D100
 PCM-D100
PCM-D100
PCM-D100
       obrázek 1/4 >>

Obecný popis

Přenosný profesionální lineární paměťový audio rekordér pro milovníky špičkového zvukuNejnovější z kategorie přenosných audio rekordérů od Sony, který nabízí bezkonkurenční zvukovou kvalitu za více než přijatelnou cenu. Vychází z úspěšného modelu PCM-D1 představujícího světovou referenci v oblasti mobilních záznamových prostředků. Díky inovativnímu rozšíření záznamových možností o vzorkovací frekvenci až 192KKz/24bit a především o možnost záznamu v DSD 2,8 MHz je PCM-D100 zdaleka nejlepší poměr cena / kvalita na současném trhu. Je tak ideálním nástrojem pro hudebníky i pro milovníky záznamu živých koncertů a přírodních zvuků.


PCM-D100 je rekordérem v kategori "DSD a 192kHz/24bitů". Je vybaven dvojicí (X-Y) stereo mikrofonů, interní pamětí o kapacitě 32GB a slotem pro standardní paměťovou kartu SD, SD-HC,SD-XC nebo Memory Stick Pro Duo a Memory Stick Pro-HG k rozšíření záznamové kapacity. Napájení zajišťuje čtveřice alkalických baterií "AA", která poskytuje kapacitu až pro 25 hodin záznamu při vzorkovacím kmitočtu 44,1kHz a kvantizaci 16 bitů. Unikátní výbava, jakou jsou dvojice polohovatelných kondenzátorových mikrofonů, zásobníková paměť uchovávající záznam 5 sekund před stiskem záznamového tlačítka, digitální regulace výšky tónu při reprodukci a možnost opakování uživatelem definovaného A/B úseku poskytují nebývalý komfort pro pro hudební skladatele, hudebníky a reportéry. A v neposlední řadě je třeba zmínit zabudovaný vypínatelný SBM procesor, díky kterému je možné zaznamenat ve formátech s 16 bitovou kvantizací zvuk s rozlišním vyšším o několik bitů.


Jako dodávané příslušenství nabízí nyní výrobce software Sound Forge LE, větrnou ochranu mikrofonů, ochranné pouzdro, dálkové ovládání a USB kabel.
DSD 
Výrobce:
Sony Professional
Parametry:
Souhrn
 > Obecný popis
 > Parametry
Katalogový list:
PCM-D100 brožura Engl.
Cena (včetně DPH):
23 970,- Kč